Provozovatel: Tina Energy - Záruka Energie s.r.o. - Bezručova 2246/31 - Pod Bezručovým vrchem - 794 01 - Krnov IČO: 14197006
+420 773 735 826
info@tinaenergy.cz

SYNERGY KOUČINK 

Originální systém pro budování životní síly a energie

Tina Energy®

Originální balanční  rehabilitační cvičení

Co je Rebalancing?

Rebalancing je originální balanční a rehabilitační cvičení, které, pokud cvičíte pravidelně, uvolňuje celé tělo a navozuje pocit klidu a harmonie. Je sestaveno tak, aby ochránilo vazy, šlachy a klouby a dokonalo protáhlo a současně do hloubky posílilo celé tělo. Zlepšuje náladu, uvolňuje stres a napětí, pomůže vám cítit se za krátký čas o poznání lépe. Rebalancing používá dechové techniky k navození stavu flow ( tedy k uvolnění a soustředění) a je spojen s mentální koučinkem, díky kterému se vaše myšlenky budou ubírat pozitivním směrem. Cvičení je provázeno naší originální relaxační hudbou, která je speciálně vytvořena tak, aby podporovala vaši dobrou náladu, výkon i relaxační a protistresové účinky rebalancingu.

Proč spojení balančního a rehabilitační cvičení?

Protože toto spojení vytváří synergii a zaručuje hloubkový účinek každého jednotlivého pohybu.

Co je to synergie?

Synergie (z řec. syn-ergazomai, spolu-pracovat) znamená spolupráci, společné působení. Označuje situace, kdy výsledný účinek současně působících složek je větší než souhrn účinků jednotlivých složek.

Online kurzy

Originální antistresová terapie na balanční podložce - Úlevu od bolesti zad, kloubů a svalů

Copyrihgt 2022© Project by Tina Energy ® Design