Provozovatel: Tina Energy - Záruka Energie s.r.o. - Bezručova 2246/31 - Pod Bezručovým vrchem - 794 01 - Krnov IČO: 14197006
+420 773 735 826
synergykouc@email.cz

Colorterapie

Tina Energy®

Terapie na míru vaší duši

Co terapie duše znamená?

Terapie duše je soubor nástrojů, které působí jedinečným způsobem na vaši osobnost a které se navzájem podporují a vytváří synergický efekt.

Nástroje jsou vybírány formou přesné intuitivní diagnostiky na míru každému klientovi tak, aby výsledný efekt byl maximálně efektivní. V rámci každé terapie jsou nejčastěji používány individuální doporučení na doplňky stravy a přírodní bylinné kůry, harmonizační a rehabilitační cviky, mentální koučink, speciálně namíchaná aromaterapie, colorterapie spojená s originálními obrazy duše, muzikoterapie, případně další způsoby potřebné k harmonizaci osobnosti každého klienta.

Společné působení barev a tónů v kombinaci s originální vůní, doplněné o další potřebné nástroje vám poskytne silný léčivý prožitek, který rezonuje s vaší duší. 

Kolik terapie stojí?

Terapie stojí 4500 Kč. Domluvte si krátkou konzultaci po telefonu, kde si Tínka navnímá, co je potřebujete. Vyzvednutí u nás v Ateliéru Léčivé galerie, případně lze zaslat na adresu službou Zásilkovna.

 

Je možné si objenat jen obraz bez terapie?

Ano, samozřejmě. Domluvte si krátkou konultaci po telefonu, kde si Tínka navnímá, co je potřebujete a domluvíte se na ceně autorského díla.

Copyrihgt 2022© Project by Tina Energy ® Design